Biz Kimiz?

    2000 yılında Avrupa’daki belediye hizmet sektörüne araç üstü ekipmanlar sağlamak amacıyla kurulan EMİ Endüstriyel Mak. San. Tic. A.Ş. kısa bir zaman zarfında kalitesiyle ve sektörüne kattığı yeniliklerle, hem yurt dışında hem de yurt içinde ilk akla gelen firmalardan biri olma başarısını göstermiştir.     2005 yılında yürürlüğe giren Katı Atık Yönetmeliği ile birlikte oluşan iç talebi karşılamak için 2007 yılı içerisinde firmamız Emi Çevre Makinaları A.Ş. kurulmuştur. Yeni firmamızın kurulmasıyla birlikte ürün yelpazemiz daha da genişlemiş, Katı Atık Transfer istasyonları, Ambalaj Atığı Merkezleri ve Kompaktör Preslerle hacim küçülterek ve Kancalı Yükleyici Sistemleri ile transfer işlemleri yapılarak en ekonomik çözümlerle atık toplama işlemleri sağlanmaktadır.     Firmamız elde ettiği bu başarı grafiğine ivme kazandırarak, bu başarıyı yüksek seviyelere taşıyabilmek ve müşterilerinin memnuniyetini daha da arttırabilmek için ilk olarak kadrosunu deneyimli, konusunda uzman kişilerle zenginleştirmiştir. Bu uzman kadroyla ve sıkı bir çalışmayla çok kısa sürede ISO 9001 “Kalite yönetim sistemi” ve OHSAS 18001 “İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi” belgelerini alarak sektöründe vazgeçilmez konumda olduğunu bir kez daha kanıtlamış, ihracat yaptığı ülke sayısını da arttırmayı başarmıştır.     EMI olarak birincil görevimizi kalitemizden ve sistemimizden ödün vermeden, firmamızı her zaman yurt dışında ve yurt için de en iyi şekilde temsil etmek, sektörümüzde yenilikçi ve öncü konumda olmak ve bunu gelecek nesillere aktararak sürekliliğimizi sağlamaktır.

Misyonumuz

    Doğanın maksimum seviyede korunduğu ve sürdürülebilir yaşamın hakim olduğu bir yeryüzü için, gerçekleştirilen geri dönüşüm faaliyetlerinde kullanılan araçları yine aynı hassasiyetle üretip, geniş coğrafyalarda kullanılmasını sağlamak.

Vizyonumuz

    Gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmamız gerektiğinin farkında olan işletmecilik anlayışı ile ulusal ve uluslararası coğrafyalarda çevre temizleme faaliyetlerine hizmet eden araçları üreten, konuya sadece ticari değil sosyal sorumluluk anlayışı ile de yaklaşan lider firmalardan bir tanesi olmak.